Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/546
Title: Вимоги до виконання самостійної роботи з дисципліни «Землеустрій» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Other Titles: методичні вказівки
Authors: Смирнова, С. М.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
землеустрій
геодезія
землекористування
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 387
Abstract: У методичних вказівках наведені тестовий контроль знань, орієнтовний перелік тем аналітичних робіт, запропонований перелік питань до обговорення, варіанти до виконання контрольної роботи, що призначені для діагностичного контролю знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
Description: Смирнова С. М. Вимоги до виконання самостійної роботи з дисципліни «Землеустрій» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки / С. М. Смирнова. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 40 с. – (Методична серія ; вип. 387).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/546
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.