Навчально-методичні видання Факультету економічних наук : [79] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 79
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2023Розвиток заповідних територійЛазарєва, О. В.; Мась, А. Ю.
2023Основи бізнесу та бізнес-плануванняЄвчук, Л. А.
2023Водний кадастр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.
2023Оцінка нерухомостіЛазарєва, О. В.; Мась, А. Ю.
2022Методичні рекомендації до написання кваліфікаційної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» за освітньо-професійною програмою «Облік і аудит підприємницької діяльності»Белінська, С. М.; Бурлан, С. А.; Верланов, Ю. Ю.; Норд, Г. Л.; Руденко, Н. О.; Лушко, С. М.; Ужва, А. М.
2022Вимоги до написання контрольної роботи з дисципліни «Економетрика» для студентів заочної форми навчанняПрядко, І. В.
2021Методичні рекомендації до написання кваліфікаційної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної та заочної форм навчанняЛушко, С. М.; Черненок, К. П.; Верланов, Ю. Ю.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Норд, Г. Л.; Стоян, Ю. О.; Дранус Л. С.
2021Методичні рекомендації до виконання та оформлення кваліфікаційної роботи магістра для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Лідерство та командоутворення» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Стоян, О. Ю.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.; Стоян, О. Ю.
2021«Маркетинг та просування послуг в сфері охорони здоров’я»Дранус, Л. С.
2021Вимоги до виконання самостійної роботи з дисципліни «Землеустрій» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Смирнова, С. М.
2021Польові роботи у контурному зніманніПерович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
2021Побудови опорних геодезичних мереж методом полігонометріїПерович, Л. М.; Мась, А. Ю.; Стерлєв, Д. В.
2021Основні методичні підходи до оцінки нерухомостіПерович, Л. М.; Смирнова, С. М.
2021Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядного проєктування для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Мась, А. Ю.
2021Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Смирнова, С. М.
2021Обробка результатів горизонтальної зйомки з дисципліни «Геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
2021Нівелювання лінійної споруди. Побудова профілюПерович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 79