Browsing by Author Перович, Л. М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2021Будова, перевірки та робота з технічними теодолітами типу Т30Перович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
2021Вимоги до виконання курсової роботи з дисципліни «Вища геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Стерлєв, Д. В.
2023Водний кадастр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.
2021Нівелювання лінійної споруди. Побудова профілюПерович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
2021Обробка результатів горизонтальної зйомки з дисципліни «Геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.
2021Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Смирнова, С. М.
2021Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядного проєктування для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»Перович, Л. М.; Мась, А. Ю.
2021Основні методичні підходи до оцінки нерухомостіПерович, Л. М.; Смирнова, С. М.
2021Побудови опорних геодезичних мереж методом полігонометріїПерович, Л. М.; Мась, А. Ю.; Стерлєв, Д. В.
2021Польові роботи у контурному зніманніПерович, Л. М.; Мацко, П. В.; Стерлєв, Д. В.