Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/541
Title: Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Other Titles: методичні вказівки
Authors: Перович, Л. М.
Смирнова, С. М.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
курсова робота
землевпорядні роботи
геодезія
землеустрій
земельна ділянка
кадастр
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 395
Abstract: У методичних вказівках до виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядних робіт викладено порядок оформлення міждисциплінарної курсової роботи, визначено складові частини та зміст структурних елементів.
Description: Перович Л. М. Організація та методика виконання міждисциплінарної курсової роботи з землевпорядних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки /Л. М. Перович, С. М. Смирнова. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 24 с. – (Методична серія ; вип. 395).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/541
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.