Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/538
Title: Вимоги до виконання курсової роботи з дисципліни «Вища геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Other Titles: методичні вказівки
Authors: Перович, Л. М.
Стерлєв, Д. В.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
вища геодезія
геодезія
референцні системи координат
геодезичні мережі
полігонометрія
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 391
Abstract: У методичних вказівках наведені інформацію про референцні системи координат в Україні, розкрито практичні аспекти розв’язування прямої і оберненої геодезичних задач на поверхні еліпсоїда на основі методу із середніми аргументами, визначено теоретичні основи оцінки проектів побудови опорних геодезичних мереж методом полігонометрії та наведено проект планової основи.
Description: Перович Л. М. Вимоги до виконання курсової роботи з дисципліни «Вища геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки / Л. М. Перович, Д. В. Стерлєв. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 32 с. – (Методична серія ; вип. 391).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/538
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.