Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/537
Title: Будова, перевірки та робота з технічними теодолітами типу Т30
Other Titles: до виконання практичних робіт з дисципліни «Геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
методичні вказівки
Authors: Перович, Л. М.
Мацко, П. В.
Стерлєв, Д. В.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
технічні теодоліти
геодезія
теодоліт Т30
будова технічних теодолітів
юстування теодоліту типу Т30
вимірювання
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 385
Abstract: У методичних вказівках висвітлено будову теодоліта і відліки, наведені практичні рекомендації щодо вимірювання горизонтальних та вертикальних кутів за допомогою теодоліта типу Т30, визначені умови перевірки та юстування приладу. Методичні вказівки укладені для практичного застосування у навчальному процесі здобувачів вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво».
Description: Перович Л. М. Будова, перевірки та робота з технічними теодолітами типу Т30 : до виконання практичних робіт з дисципліни «Геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спец. 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки / Л. М. Перович, П. В. Мацко, Д. В. Стерлєв. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 48 с. – (Методична серія ; вип. 385).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/537
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.