Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/534
Title: Вимоги до виконання кваліфікаційних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Other Titles: методичні вказівки
Authors: Лазарєва, О. В.
Смирнова, С. М.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 383
Abstract: У методичних вказівках охарактеризовані основні етапи виконання кваліфікаційної роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», представлено орієнтовний перелік тем кваліфікаційних робіт, наведено вимоги до виконання кваліфікаційних робіт, їх структури та обсягу, а також вимоги до оформлення графічної та ілюстративної частини кваліфікаційної роботи. Методичні вказівки призначені для студентів, викладачів, наукових керівників кваліфікаційних робіт.
Description: Лазарєва О. В. Вимоги до виконання кваліфікаційних робіт для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спец. 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки /О. В. Лазарєва, С. М. Смирнова. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 28 с. – (Методична серія ; вип. 383).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/534
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.