Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/531
Title: Вимоги до виконання самостійної роботи з дисципліни «Інженерна геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Other Titles: методичні вказівки
Authors: Клим, С. А.
Третенков, В. М.
Стерлєв, Д. В.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
інженерна геодезія
геодезія
землеустрій
інженерно-геодезичні виміри
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 384
Abstract: У методичних вказівки наведені тестовий контроль знань, орієнтовний перелік тем аналітичних робіт, орієнтовний перелік питання для обговорення, що призначені для діагностичного контролю знань здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».
Description: Клим С. А. Вимоги до виконання самостійної роботи з дисципліни «Інженерна геодезія» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки / С. А. Клим, В. М. Третенков, Д. В. Стерлєв. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 28 с. – (Методична серія ; вип. 384).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/531
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.