Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/485
Title: Прогнозування використання земель
Other Titles: методичні рекомендації для виконання курсової роботи для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
методичні рекомендації
Authors: Мась, А. Ю.
Keywords: Методична серія
методичні рекомендації
прогнозування
використання земель
геодезія
землеустрій
територіальна громада
земельні ресурси
об'єкти прогнозування
раціональне використання земель
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 346
Abstract: У методичних рекомендаціях розкрито процес регулювання використання територій територіальної громади, описано, як проводиться планування та прогнозування розвитку населених пунктів і територій територіальної громади. Методичні рекомендації розраховані для викладачів та студентів закладів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», слухачів системи післядипломної освіти, керівників, спеціалістів та магістрів, а також усіх, хто цікавиться питаннями прогнозування використання земель.
Description: Мась А. Ю. Прогнозування використання земель : методичні рекомендації для виконання курсової роботи для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. рек. / А. Ю. Мась. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. –48 с. – (Методична серія ; вип. 346).
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/485
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.