Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/26
Title: Проектування та монтаж локальних комп’ютерних мереж
Other Titles: навчальний посібник
Authors: Журавська, І. М.
Keywords: елекронні мережі
комп'ютерні мережі
проектування комп'ютерних мереж
монтаж
локальні обчислювальні мережі
Ethernet
навчальний посібник
посібник
Issue Date: 2016
Publisher: ЧДУ ім. Петра Могили
Abstract: Навчальний посібник містить рекомендації щодо виконання та оформлення документації під час проектування сегментів сучасних локальних обчислювальних мереж (ЛОМ). Детально розглянуто питання побудування мереж за технологією Ethernet згідно з вимогами до структурованих кабельних систем (СКС). Приділено увагу поєднанню сегментів ЛОМ в єдину мережу за допомогою бездротових технологій, проектуванню окремого електроживлення та стабілізації напруги в ЛОМ. Розглянуто особливості монтажу різних проектних рішень. Наведено приклади проектної та робочої документації відповідно до вимог нормативних документів України в ІТ-галузі. Розглянуто вимоги до оформлення курсової роботи з цієї тематики. Призначено для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються відповідно до напрямів підготовки галузей знань 0403 «Системні науки та кібернетика» та 0501 «Інформатика і обчислювальна техніка».
Description: Журавська І. М. Проектування та монтаж локальних комп’ютерних мереж : навч. посіб. / І. М. Журавська. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2016. – 360 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/26
ISBN: 978-966-336-345-5
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.