Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/560
Назва: Вимоги до виконання практичних завдань з дисципліни «Топографічне креслення» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво»
Інші назви: методичні вказівки
Автори: Донченко, М. В.
Ключові слова: Методична серія
методичні вказівки
топографічне креслення
геодезія
картографія
топографічні карти
САПР AutoCAD MAP 3D
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Серія/номер: Методична серія;випуск 398
Короткий огляд (реферат): Методичні вказівки призначені для набуття навичок здобувачами вищої освіти у створенні топографічних карт у САПР AutoCAD MAP 3D. У методичних вказівках викладено основні прийоми креслення, роботи із заливками та використання шрифтів й умовних позначень.
Опис: Донченко М. В. Вимоги до виконання практичних завдань з дисципліни «Топографічне креслення» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» : метод. вказівки / М. В. Донченко. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Пет ра Могили, 2021. – 44 с. – (Методична серія ; вип. 398).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/560
ISSN: 1811-492X
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання Факультету комп'ютерних наукУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.