Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/520
Title: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Теоретико-методологічні основи розвитку когнітивної та емоційної сфер як фактор психічного здоров’я особистості
Other Titles: ХХІV Всеукраїнська науково-практична конференція 8–12 листоп. 2021 р., м. Миколаїв
тези
Keywords: Могилянські читання–2021
Всеукраїнська науково-практична конференція
наукова конференція
конференція
тези
психологія
психологія особистості
емоції
психологічне здоров'я
міжособистісні взаємовідносини
арт-терапія
психічне здоров'я
гіперактивність дітей
стрес
суїцид
психологічна корекція
емоційне вигорання
агресія
кібербулінг
прокрастинація
адиктивна поведінка
емпатія
депресія
Я-особистість
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику розміщені матеріали доповідей учасників наукової конференції «Теоретико-методологічні основи розвитку когнітивної та емоційної сфер як фактор психічного здоров’я особистості» у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2021: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти».
Description: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Теоретико-методологічні основи розвитку когнітивної та емоційної сфер як фактор психічного здоров’я особистості : ХХІV Всеукр. наук.-практ. конф. 8–12 листоп. 2021 р., м. Миколаїв : тези / М-во освіти і науки України ; ЧНУ ім. Петра Могили . – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 132 с.
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/520
Appears in Collections:Могилянські читанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.