Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/519
Title: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі
Other Titles: студентська наукова конференція в рамках ХХІV Всеукраїнськоїнауково-практичної конференції 11 листоп. 2021 р., м. Миколаїв
тези
Keywords: Могилянські читання–2021
Всеукраїнська науково-практична конференція
наукова конференція
конференція
тези
студентська наукова конференція
філософія права
історія права
філософія
публічне право
права людини
приватне право
сімейне законодавство
публічне адміністрування
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику розміщені матеріали доповідей учасників студентської наукової конференції «Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі» у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2021: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти».
Description: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі : студентська наук. конф. в рамках ХХІV Всеукр. наук.-практ. конф. 11 листоп. 2021 р., м. Миколаїв : тези / М-во освіти і науки України ; ЧНУ ім. Петра Могили . – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 71 с.
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/519
Appears in Collections:Могилянські читанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.