Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/515
Title: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Політичні та соціокультурні процеси в сучасній Україні
Other Titles: ХХІV Всеукраїнська науково-практична конференція 8–12 листоп. 2021 р., м. Миколаїв
тези
Keywords: Могилянські читання–2021
Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
тези
суспільні науки
Міжмор'я
авторитаризм
виборчі системи
громадянське суспільство
соціальний діалог
молодь України
територіальні громади
студентська молодь
трудова міграція
політичні партії в Україні
громадська самоорганізація
Issue Date: 2021
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику розміщені матеріали доповідей учасників наукової конференції «Політичні та соціокультурні процеси в Україні» у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2021: досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти».
Description: Могилянські читання–2021 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Політичні та соціокультурні процеси в сучасній Україні : ХХІV Всеукр. наук.-практ. конф. 8–12 листоп. 2021 р., м. Миколаїв : тези / М-во освіти і науки України ; ЧНУ ім. Петра Могили . – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 76 с.
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/515
Appears in Collections:Могилянські читанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.