Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/47
Title: Методичні вказівки щодо виконання курсової роботи з дисципліни «Основи землеустрою та організації території» зі складання проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, для студентів спеціальності: 193 «Геодезія та землеустрій»
Authors: Горлачук, В. В.
Семенчук, І. М.
Keywords: Методична серія
методичні вказівки
курсові роботи
землеустрій
геодезія
Issue Date: 2017
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія ; випуск 248
Abstract: Обґрунтовується методика розроблення курсової роботи, яка розвиває інноваційний підхід до формування системи сівозмін та впорядкування земельних угідь.Призначена для студентів спеціальності "Геодезія та землеустрій"
Description: Горлачук В. В. Методичні вказівки щодо виконання курсової роботи з дисципліни «Основи землеустрою та організації території» зі складання проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь, для студентів спеціальності : 193 «Геодезія та землеустрій» / В. В. Горлачук, І. М. Семенчук. – Миколаїв : ЧНУ ім. Петра Могили, 2017. – 72 с. – (Методична серія ; вип.248).
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/47
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.