Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/411
Title: Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі
Other Titles: студентська наукова конференція в рамках ХХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції 18 листопада 2020 р., м. Миколаїв
Keywords: Могилянські читання-2020
Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
тези
студентська наукова конференція
правова держава
історія Миколаївщини
історія правових вчень
публічне право
права людини
конституційне право
судова влада
криміналістика
кримінальний процес
адміністративне право
кримінальне право
приватне право
трудове право
фінансове право
Issue Date: 2020
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У матеріалах студентської наукової конференції в рамках ХХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі» розміщені матеріали доповідей учасників конференції.
Description: Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі : студентська наук. конф. в рамках ХХІІІ Всеукр. наук.-практ. конф. 18 листоп. 2020 р, м. Миколаїв : тези / Чорном. нац. ун-т ім. Петра Могили ; М-во освіти і науки України. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2020. – 112 с.
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/411
Appears in Collections:Могилянські читанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.