Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/251
Title: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Підприємництво і бізнес-культура» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної форми навчання
Authors: Міцкевич, Н. В.
Keywords: Методична серія
методичні рекомендації
підприємництво
бізнес-культура
торгівля
біржова діяльність
самостійна робота студентів
Issue Date: 2018
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Series/Report no.: Методична серія;випуск 257
Abstract: Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Підприємництво і бізнес-культура» містять тематику практичних занять, контрольні питання, критерії оцінювання знань, глосарій та список рекомендованої літератури. Призначені для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Description: Міцкевич Н. В. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з дисципліни «Підприємництво і бізнес-культура» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної форми навчання / Н. В. Міцкевич – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2018. – 40 с. – (Методична серія ; вип. 257).
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/251
ISSN: 1811-492X
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Факультету економічних наукItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.