Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/230
Назва: Звітність підприємства. Практикум
Інші назви: навчальний посібник
Автори: Бурлан, С. А.
Каткова, Н. В.
Замега, О. М.
Ключові слова: навчальний посібник
посібник
бухгалтерський облік
практикум
практичні заняття
звітність підприємства
облік і аудит
фінансова звітність
баланс
капітал
Дата публікації: 2014
Видавництво: ЧДУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): Посібник розроблено згідно з програмою курсу «Звітність підприємства» для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит». Навчальний посібник призначено для набуття студентами практичних навичок щодо формування показників форм фінансової звітності (Балансу, Звіту про фінансовий стан), Звіту про фінансові результати (Звіту про сукупний дохід), Звіту про рух грошових коштів, Звіту про власний капітал, приміток до річної фінансової звітності), виправлення помилок у фінансовій звітності та внесення змін, складання консолідованої фінансової звітності та звітності при об’єднанні підприємств; формування показників форм статистичної звітності та звітності із загальнообов’язкового державного соціального страхування. У посібнику наведено ключові терміни та поняття, питання для самоконтролю, тести для поточного контролю якості знань студентів, практичні ситуації, а також завдання для індивідуальної самостійної роботи; викладено методику та техніку складання фінансової, статистичної і спеціальної звітності. Посібник може бути корисним також для студентів усіх економічних спеціальностей, аспірантів і викладачів, які підвищують свою кваліфікацію, бухгалтерів та економістів підприємств.
Опис: Бурлан С. А. Звітність підприємства. Практикум : навч. посіб. / С. А. Бурлан, Н. В. Каткова, О. М. Замега. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2014. – 380 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost/xmlui/handle/123456789/230
ISBN: 978-966-336-314-1
Розташовується у зібраннях:Видання Чорноморського національного університету імені Петра Могили

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бурлан С. А. Звітність підприємства. Практикум.pdf5.18 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.