Browsing by Author Дранус, Л. С.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 5 of 5
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2021Методичні рекомендації до виконання та оформлення кваліфікаційної роботи магістра для здобувачив вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.
2020Методичні рекомендації до написання кваліфікаційної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Менеджмент в сфері охорони здоров’я в галузі знань "Управління та адміністрування"»Норд, Г. Л.; Стоян, О. Ю.; Кузьменко, О. Б.; Валецька, О. В.; Белінська, С. М.; Євчук, Л. А.; Черненок, К. П.; Дранус, Л. С.; Нетудихата, К. Л.; Бурдельна, Г. О.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Маркетинг та просування послуг в сфері охорони здоров’я» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Норд, Г. Л.; Стоян, О. Ю.; Дранус, Л. С.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.; Стоян, О. Ю.