Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/72
Title: Могилянські читання – 2017 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Соціальна робота. Освіта та суспільні науки. Проблеми безпеки функціонування та розвитку регіонального соціуму в умовах децентралізації
Other Titles: ХХ Всеукраїнська науково-методична конференція 13-17 листопада 2017 р., м. Миколаїв
тези
Authors: 
Keywords: Могилянські читання
Всеукраїнська науково-методична конференція
науково-методична конференція
конференція
тези
соціальна робота
освіта
суспільні науки
психологія
психологія особистості
університетська освіта
регіональний соціум
безпека особистості
Issue Date: 2017
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику розміщені тези доповідей науково-методичної конференції "Соціальна робота. Освіта та суспільні науки. Проблеми безпеки функціонування та розвитку регіонального соціуму в умовах децентралізації : соціокультурний аспект", яка проходила в рамках ХХ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Могилянські читання – 2017 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти".
Description: Могилянські читання – 2017 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Соціальна робота. Освіта та суспільні науки. Проблеми безпеки функціонування та розвитку регіонального соціуму в умовах децентралізації : ХХ Всеукр. наук.-метод. конф. 13-17 листоп. 2017 р., м. Миколаїв : тези / Чорном. нац. ун-т ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2017. – 124 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/72
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.