Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/71
Назва: Могилянські читання – 2017 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Революції і голодомори в історичній спадщині України
Інші назви: наукова конференція в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції
тези
Автори: 
Ключові слова: Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
Могилянські читання
тези
революція
голодомори
історія України
революція на Миколаївщині
Дата публікації: 2017
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): У збірнику містяться матеріали доповідей учасників наукової конференції «Революції і голодомори в історичній спадщині України» в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2017».
Опис: Могилянські читання – 2017 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Революції і голодомори в історичній спадщині України : наук. конф. в рамках Всеукр. наук.-практ. конф. : тези / Чорном. нац. ун-т ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2017. – 68 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://localhost/xmlui/handle/123456789/71
Розташовується у зібраннях:Могилянські читанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.