Bitte benutzen Sie diese Kennung, um auf die Ressource zu verweisen: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/600
Titel: Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Соціокультурні процеси на півдні України в сучасних вимірах : теорія і практика
Sonstige Titel: ХХV Всеукраїнська науково-практична конференція 7–11 листопада 2022 р., Миколаїв
тези
Stichwörter: Могилянські читання–2022
Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
тези
соціокультурні процеси
південь України
інформаційне суспільство
вища освіта України
пропаганда
зайнятість в Україні
публічна влада
волонтерський рух
громадянське суспільство
Erscheinungsdatum: 2022
Herausgeber: ЧНУ ім. Петра Могили
Zusammenfassung: У матеріалах ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів : теорія і практика» розміщені матеріали доповідей учасників конференції.
Beschreibung: Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Соціокультурні процеси на півдні України в сучасних вимірах : теорія і практика : ХХV Всеукр. наук.-практ. конф., 7–11 листоп. 2022 р. Миколаїв : тези / ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2022. – 28 с.
URI: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/600
Enthalten in den Sammlungen:Могилянські читанняAlle Ressourcen in diesem Repository sind urheberrechtlich geschützt, soweit nicht anderweitig angezeigt.