Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/599
Назва: Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів
Інші назви: ХХV Всеукраїнська науково-практична конференція 7–11 листопада 2022 р., Миколаїв
тези
Ключові слова: Могилянські читання–2022
Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
тези
публічне управління
децентралізація влади
європейські стандарти
соціальні працівники
соціальна допомога
соціальна допомога
люди похилого віку
Дата публікації: 2022
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): У матеріалах ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів : теорія і практика» розміщені матеріали доповідей учасників конференції.
Опис: Могилянські читання–2022 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів : теорія і практика : ХХV Всеукр. наук.-практ. конф., 7–11 листоп. 2022 р. Миколаїв : тези / ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2022. – 32 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/599
Розташовується у зібраннях:Могилянські читанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.