Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/437
Назва: Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями : досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія
Інші назви: матеріали круглого столу в рамках ХХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, 2020 р., м. Миколаїв
тези
Автори: 
Ключові слова: Могилянські читання-2020
Всеукраїнська науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
Україна і Грузія
соціальна підтримка молоді з інвалідністю
соціалізація молоді
інклюзія
супровід молоді з інвалідністю
правова підтимка молоді з інвалідністю
психологічні служби
соціальні проєкти
технології соціально-психлогічної підримки
реабілітація студентів з інвалідністю
підтримка осіб з інвалідністю
Дата публікації: 2021
Видавництво: ЧНУ ім. Петра Могили
Короткий огляд (реферат): У матеріалах круглого столу викладено результати досліджень з актуальних питань соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями, зокрема: розробки та упровадження авторського психологічного інструментарію, сприяння соціальній активності та розширенню особистісних ресурсів для самореалізації, супроводу професійного становлення. Представлені науково-практичні напрацювання дослідників будуть корисні психологам-науковцям, фахівцям-практикам, представникам недержавних громадських організацій, а також усім, хто цікавиться проблемами сучасної психології та її розвивальним потенціалом.
Опис: Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями : досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія : матеріали круглого столу в рамках ХХІІІ Всеукр. наук.-практ. конф. 2020 р., м. Миколаїв : тези / Чорном. нац. ун-т ім. Петра Могили ; Навчально-наук. ін.-т післядипломної освіти. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2021. – 106 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/437
Розташовується у зібраннях:Могилянські читанняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.