Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/42
Title: Ольвійський форум – 2016 : стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі. Т. 4. Реформування публічного управління та адміністрування в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів. Політична наука в Україні та зарубіжжі. Актуальні проблеми міжнародних відносин : глобальний та регіональний аспекти
Other Titles: Міжнародна науково-практична конференція 9-12 червня 2016 р., м. Миколаїв
тези
Authors: 
Keywords: Ольвійський форум
Причорноморський регіон
геополітика
Міжнародна науково-практична конференція
науково-практична конференція
конференція
тези
публічне управління
децентралізація
політична наука в Україні
міжнародні відносини
Issue Date: 2016
Publisher: ЧДУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику містяться матеріали доповідей учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум – 2016: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі» секцій «Реформування публічного управління та адміністрування в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів», «Політична наука в Україні та зарубіжжі» та «Актуальні проблеми міжнародних відносин: глобальний та регіональний аспекти».
Description: Ольвійський форум – 2016 : стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі. Т. 4. Реформування публічного управління та адміністрування в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів. Політична наука в Україні та зарубіжжі. Актуальні проблеми міжнародних відносин : глобальний та регіональний аспекти : Міжнар. наук.-практ. конф. 9-12 черв. 2016 р., м. Миколаїв : тези / ЧНУ ім.Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2016. – 112 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/42
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра Могили



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.