Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/262
Title: Могилянські читання – 2018 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів. Право
Other Titles: ХХI Всеукраїнська науково-методична конференція 12-17 листопада 2018 р., м. Миколаїв
тези
Keywords: Всеукраїнська науково-методична конференція
науково-методична конференція
конференція
публічне управління
право
децентралізація влади
місцеве самоврядування
державні службовці
державне управління
територіальні громади
адміністративна реформа
державна служба
соціальна політика
тези
Issue Date: 2018
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: В матеріалах ХХІ Всеукраїнської науково-методичної конференції "Могилянські читання – 2018 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів. Право " розміщені матеріали доповідей учасників конфереції, які розкривають тему публічного управління в Україні та правові питання.
Description: Могилянські читання – 2018 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Публічне управління в Україні в умовах децентралізації влади та наближення її до європейських стандартів. Право : ХХI Всеукр. наук.-метод. конф. 12-17 листоп. 2018 р., м. Миколаїв : тези / Чорном. нац. ун-т ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2018. – 188 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/262
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.