Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/224
Title: Комунікативна політика в діяльності державного службовця
Other Titles: навчальний посібник
Authors: Бондар, Г. Л.
Keywords: навчальний посібник
державні службовці
комунікація
спілкування
політична комунікація
зв'язки з громадськістю
електронна комунікація
комунікація в Інтернеті
інформаційне суспільство
соціальні технології
державне управління
електронне урядування
паблік рілейшнз
переговори в державному управлінні
Issue Date: 2015
Publisher: ЧДУ ім. Петра Могили
Abstract: У навчальному посібнику висвітлено теоретико-методологічні аспекти комунікативної політики в діяльності державного службовця та напрями діяльності державного службовця у сфері зв’язків з громадськістю та соціальних технологій. Матеріал викладено з урахуванням закордонного та вітчизняного досвіду щодо реалізації комунікативної політики в державному адміністративному управлінні, що дозволить студентам оволодіти систематизованими науковими знаннями про державну комунікативну політику, яка має стати одним із напрямів розв’язання проблем ефективності та оптимізації державного управління в інформаційній сфері, знаряддям розбудови громадянського та інформаційного суспільства в Україні. Посібник призначено для студентів спеціальності 8.15010002 «Державна служба», для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.
Description: Бондар Г. Л. Комунікативна політика в діяльності державного службовця : навч. посіб. / Г. Л. Бондар. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2015. – 300 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/224
ISBN: 978-966-336-339-4
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.