Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/190
Title: Психокорекція позицій цільової спрямованості особистості
Other Titles: навчальний посібник
Authors: Васильєв, Я. В.
Каневський, В. І.
Keywords: навчальний посібник
посібник
психологія особистості
психокорекція
футурреальна психологія
саморозвиток особистості
психологія
самоактуалізація особистості
цільова спрямованість особистості
Issue Date: 2018
Publisher: ЧНУ ім. Петра Могили
Abstract: Навчальний посібник із психокорекції спрямований на формування певних особистісних позицій, або їх зміну в бік покращення поведінки та станів. В основні зміни особистісної позиції лежать ідеї футурреальної психології, які реалізуються у авторській методиці «Цільової спрямованості особистості», тому що цілі особи завжди направлені у майбутній час. Безпосередньо у цьому навчальному посібнику пропонується корекція процесу саморозвитку особистості, що впливає на зменшення емоційної напруги, підвищення впевненості у собі з виходом до виникнення потреби у самоактуалізації. Посібник розрахований на психологів, психотерапевтів, педагогів, спортсменів та усіх хто займається самовдосконаленням.
Description: Васильєв Я. В. Психокорекція позицій цільової спрямованості особистості : навч. посіб. / Я. В. Васильєв, В. І. Каневський. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ ім. Петра Могили, 2018. – 88 с.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/190
ISBN: 978-966-336-398-1
Appears in Collections:Навчально-методичні видання Навчально-наукового медичного інститутуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.