Видання Чорноморського національного університету імені Петра Могили : [418] Collection home page

Logo
У зібрання включена навчальна література:підручники, навчальні посібники, методичні рекомендації або вказівки; наукова література:монографії, тези доповідей, збірники матеріалів конференцій. Мета зібрання: систематизація,зберігання та поширення через надання вільного доступу у світовому науково-освітньому просторі інтелектуальних продуктів університетської спільноти.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 418
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Лідерство та командоутворення» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Стоян, О. Ю.
2021Методичні рекомендації до проходження виробничої практики – 2 (асистентської) здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 073 «Менеджмент»Саваріна, І. П.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Менеджмент в сфері охорони здоров’я» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Норд, Г. Л.; Стоян, О. Ю.; Дранус, Л. С.
2021«Кадровий менеджмент» для студентів другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент»Норд, Г. Л.; Нетудихата, К. Л.
2021Методичні рекомендації до передкваліфікаційної практики для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Нетудихата, К. Л.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Маркетинг та просування послуг в сфері охорони здоров’я» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.
2021Методичні рекомендації до виконання та оформлення кваліфікаційної роботи магістра для здобувачив вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.
2021Методичні рекомендації з виконання контрольних робіт та здачі іспиту з дисципліни «Бізнес-планування проектів в сфері охорони здоров’я та фармації» для студентів економічних спеціальностей заочної форми навчанняЄвчук, Л. А.
2021Методичні рекомендації з дисципліни «Методологія наукових досліджень» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент»Дранус, Л. С.; Стоян, О. Ю.
2021Правове регулювання діяльності закладів охорони здоров’яВалецька, О. В.
2020Методичні рекомендації до написання кваліфікаційної роботи для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Менеджмент в сфері охорони здоров’я в галузі знань "Управління та адміністрування"»Норд, Г. Л.; Стоян, О. Ю.; Кузьменко, О. Б.; Валецька, О. В.; Белінська, С. М.; Євчук, Л. А.; Черненок, К. П.; Дранус, Л. С.; Нетудихата, К. Л.; Бурдельна, Г. О.
2021VІІ Юридичні могилянські читання-
2020Могилянські читання–2020 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Аспекти економічного розвитку : підприємництво, менеджмент, бізнес. Облікові та фінансові аспекти економічного розвитку-
2021Галузеві соціології. Соціальна статистикаЧорна, В. О.; Калашнікова, Л. В.; Фесенко, А. М.
2021Вступ до спеціальності «Соціальна робота»Файчук, О. Л.
2021Методичні вказівки до проходження загально-екологічної навчальної практики галузі знань 10 «Природничі науки», спеціальності 101 «Екологія», освітньої програми «Екологія»Сербулова, Н. А.
2021English in a digital era. A Textbook for Students of Higher Educational EstablishmentsGryshkova, R.
2021Актуальні проблеми юридичної психологіїОзерський, І. В.
2021Геоінформаційні системиДонченко, М. В.; Коваленко, І. І.
2021Практикум з веслуванняБондаренко, І. Г.; Бондаренко, О. В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 418