Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/142
Title: Могилянські читання – 2014 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Підготовка студентів нефілологічних спеціальностей до міжкультурної взаємодії в контексті інтернаціоналізації освіти. Нові тенденції у перекладі та стилістиці. Нові тенденції у лінгвістиці та літературознавстві. Сталий розвиток університетської системи освіти
Other Titles: Всеукраїнська науково-методична конференція
тези
Authors: 
Keywords: Могилянські читання
Всеукраїнська науково-методична конференція
науково-методична конференція
конференція
тези
студенти нефілологічних спеціальностей
інтернаціоналізація освіти
переклад
стилістика
лінгвістика
літературознавство
університетська освіта
сталий розвиток університетської освіти
Issue Date: 2014
Publisher: ЧДУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику містяться матеріали доповідей учасників Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2014» секції «Підготовка студентів нефілологічних спеціальностей до міжкультурної взаємодії в контексті інтернаціоналізації освіти», підсекцій «Нові тенденції у перекладі та стилістиці», «Нові тенденції у лінгвістиці та літературознавстві», «Сталий розвиток університетської системи освіти».
Description: Могилянські читання – 2014 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Підготовка студентів нефілологічних спеціальностей до міжкультурної взаємодії в контексті інтернаціоналізації освіти. Нові тенденції у перекладі та стилістиці. Нові тенденції у лінгвістиці та літературознавстві. Сталий розвиток університетської системи освіти : Всеукр. наук.-метод. конф. : тези / Чорном. держ. ун-т ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2014. – 108 с. – Присвячено 225-й річниці заснування м. Миколаєва.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/142
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.