Please use this identifier to cite or link to this item: https://dspace.chmnu.edu.ua/jspui/handle/123456789/140
Title: Могилянські читання – 2014 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Державне управління та місцеве самоврядування в умовах курсу уряду на децентралізацію влади в Україні. Політична наука в Україні та зарубіжжі :
Other Titles: Всеукраїнська науково-методична конференція
тези
Authors: 
Keywords: Могилянські читання
Всеукраїнська науково-методична конференція
науково-методична конференція
конференція
тези
державне управління
місцеве самоврядування
децентралізація влади
політична наука
політична наука в Україні
реформування місцевого самоврядування
європейські стандарти
державна політика
євроінтеграція
зміни до Конституції України
Issue Date: 2014
Publisher: ЧДУ ім. Петра Могили
Abstract: У збірнику містяться матеріали доповідей учасників Всеукраїнської науково-методичної конференції «Могилянські читання – 2014» cекції: «Державне управління та місцеве самоврядування в умовах курсу уряду на децентралізацію влади в Україні» і підсекції «Політична наука в Україні та зарубіжжі» секції «Суспільні науки».
Description: Могилянські читання – 2014 : досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні : глобальний, національний та регіональний аспекти. Державне управління та місцеве самоврядування в умовах курсу уряду на децентралізацію влади в Україні. Політична наука в Україні та зарубіжжі : Всеукр. наук.-метод. конф. : тези / Чорном. держ. ун-т ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2014. –176 с. – Присвячено 225-й річниці заснування м. Миколаєва.
URI: http://localhost/xmlui/handle/123456789/140
Appears in Collections:Видання Чорноморського національного університету імені Петра МогилиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.